بیانیه ۲۴۰۰ نفر از روحانیون و مبلغین حاضر در دانشگاه‌ها در محکومیت جسارت به ساحت پیامبر اعظم(ص)

توهین به ساحت مقدس ایشان توهین به همه ادیان و انبیا عظیم الهی است

۲۴۰۰ نفر از روحانیون و مبلغین حاضر در دانشگاه‌ها در محکومیت جسارت به ساحت پیامبر اعظم(ص) بیانیه‌ای را صادر کردند.

توهین به ساحت مقدس ایشان توهین به همه ادیان و انبیا عظیم الهی است

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نفر از روحانیون و مبلغین حاضر در دانشگاه ها در پی محکومیت جسارت به ساحت پیامبر اعظم(ص) بیانیه ای را صادر کردند که متن آن به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
"يريدون ليطْفئوا نور اللّه بأفْواههمْ واللّه متمّ نوره ولوْ كره الْكافرون " سوره صف /۶۱
کافران می‌خواهند تا نور خدا را به گفتار باطل (و طعن و مسخره) خاموش کنند و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند کامل و محفوظ خواهد داشت.

بار دیگر جسارت به ساحت مقدس و نورانی پیامبر رحمت و مهربانی صلی الله علیه و آله ، احساسات و عواطف میلیون‌ها مسلمان و انسان آزاده در سراسر جهان را جریحه‌دار نمود . جسارت به پیامبری آسمانی که با پیام مهرورزی ، عدالت و برادری و فضیلت و اخلاق به انسان و انسانیت کرامت بخشید و تمام عمر شریف خویش را در همین راه به مجاهدت پرداخته ، فرزندان کرامش ، یک به یک در همین مسیر نورانی جان شریف خویش را بذل نمودند .

مستکبرانی که از مسیر سال‌ها استعمار و استثمار ، شکنجه و جنایت علیه ملت‌های آزاده و چپاول ثروت‌های خدادادی ملت‌های مظلوم آفریقایی ، شعار نخ‌ نمای آزادی و کرامت انسان و آزادی بیان را بر نیزه فریب گذارده ، از سویی اندیشمندان و مورخان هم کیش خود را به خاطر اظهارنظری علمی در خصوص واقعه ای  تاریخی به بند می کشند و از سوی دیگر جسارت به مقدسات میلیون‌ها انسان را به بهانه آزادی بیان ، برخود مجاز می‌شمارند .

ما جامعه روحانیت حاضر در دانشگاه‌ها ضمن محکومیت این عمل شنیع و غیر انسانی ، اعلام می نماییم ، اسلام دین کرامت و انسانیت و پیامبر اسلام پیام آور رحمت و مهربانی برای همه بشریت بوده و توهین به ساحت مقدس ایشان توهین به همه ادیان و انبیا عظیم الهی است؛ بدون تردید این گونه اعمال مذبوحانه تنها برگ ننگین دیگری بر صفحات تاریخ پلید سردمداران استکبار افزوده و گردی هم بر خورشید وجود پیامبر اعظم نخواهد نشاند.

و سیعلم الّذین ظلموا أی منقلبٍ ینقلبون

کلمات کلیدی
  ناخدا
تهیه کننده:

ناخدا

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *